Venkovní reklama

Reklamní tabule

Kontaktujte nás

Vyrobíme pro Vás malé i velkoformátové reklamní tabule. Pro tento prvek využíváme plastové a plechové materiály či tabule sklo. Vlastní reklamní grafika je vyřezána z barevných folií nebo tištěna na samolepicí foliie, případně motiv natiskeneme přímo na desku.

Vývěsní štíty

Vyrábíme jdnostranné i oboustranné vývěsní štíty (tzv. výstrče), které se instalují kolmo na fasádu. Výhodou reklamních štítů je jejich rozmanitost - mohou mít různou velikost, tvar i provedení.

Áčka

S tímto typem reklamního prvku jste se jistě již setkali, jedná se o velmi oblíbený druh reklamního sdělení. Stojan "áčko" tvoří dvě desky, které jsou obvykle spojeny v horní části, což vytváří typickou stříšku čili "áčko". Velkou výhodou reklamního áčka je, že je lze jednoduše složit, odnést a uskladnit.

Ke konstrukci, která se vyrábí z plastu, oceli a hliníku, lze doplnit kolečka nebo boční kapsy pro umístění letáků. Plochy, které jsou určené k polepení grafickým motivem lze také opatřit folií pro popis křídou a áčko pak funguje jako klasická tabule.

Nejoblíbenějším typem je áčko s klipovým profilem, pod který se uzavírají reklamní plakáty. Toto řešení zároveň umožňuje snadné střídání motivů reklamy jednoduchou výměnou tištěných motivů.

Vlajky a transparenty

Pro výrobu transparentů (bannerů) používáme pogumovanou textilii podobnou autoplachtovině. Tento materiál je dlouhodobě odolný vůči povětrnostním vlivům.

Pro lešení a konstrukce, u nichž je požadavek na nízkou hmotnost a zátěž větrem, využíváme speciální síťovaný materiál Mesh, který je použitelný i pro plachty a transparenty větších rozměrů.

Tvarové řezání

Pro přesné vyřezávání rozličných tvarů z materiálů jako je PVC, plech, plexisklo, dřevo a dalších, používáme stolovou frézu.

Písmomalířství

Jednou z nejstarších forem reklamy je písmomalířství (malba). Přestože moderní technologie poskytují mnoho možností, má malba své nezaměnitelné kouzlo i dnes. Naši klienti tuto techniku rádi využívají například tam, kde moderní technologie z jakýchkoli důvodů nemohou být použity - většinou lze písmomalířství aplikovat i na památkově chráněné objekty. Rádi Vám zrealizujeme malby touto technikou v interiéru či exteriéru - oslovíte tak své klienty originální malbou.

Konktaktujte nás ještě dnes

Telefon: +420 603 253 482 / +420 723 357 992
E-mail: reklama@remis-reklama.cz