Světelná reklama

Kontaktujte nás.

Neony

Už dávno neplatí, že neon je něco nového (latinsky neon znamená nový). Neonová reklama již po desetiletí patří k tradičním prvkům světelné reklamy. Typické světlo a kouzlo ohýbaných trubic plněných neonem jistě upoutá každého, kdo půjde kolem.

3D nápisy

Pokud dáváte přednost jednotlivým písmenům před celistvými panely nebo reklamní panely z jakéhokoli důvodu nemůžete instalovat, pak máte stále na výběr z několika možností - jednotlivá písmena mohou být vyřezána z PVC nebo tvrzeného polystyrenu (XPS), vyrobená z akrylátu či plechu.

Pro nasvícení 3D nápisu existují různé možnosti, záleží pouze na tom, jakého efektu světla chcete docílit. Písmena se osazují přímo na stěnu, fasádu nebo nosnou konstrukci a jako zdroje světla se používají neonové trubice nebo LED diody.

Reklamní panely

Vyrábíme prosvětlené reklamní panely neomezených rozměrů v jednostranném i oboustranném provedení.

Prosvětlené panely

Tělo prosvětlených panelů je tvořeno plastovým nebo hliníkovým profilem, do kterého je vsazené pohledové opálové plexisklo s grafikou. Tyto panely mohou být realizovány do maximálního rozměru 400 x 100 cm. Pro panely větších rozměrů je nutné použití tzv. Signtech technologie.

Velkoformátové světelné panely - Signtech

Ocelová nebo hliníková nosná konstrukce opláštěná plechem, do které je pomocí speciálního al profilu vypnuta prosvětlovací folie s grafikou (potisk nebo samolepicí folie). Tato technologie umožňuje zpracovávat i atypické tvary reklamních panelů. Signtechové panely mohou být jednostranné i oboustranné.

Dibondové panely

Tělo panelu tvoří jednolitý box vyrobený ze sendvičového materiálu Dibond. Do pohledové plochy panelu jsou vyřezány otvory tvaru grafiky, do kterých se následně vlepí vlastní grafika vyřezaná z plexiskla.

Plexi nasvětlené hranou

Plexisklo je vsazené do speciálního hliníkového profilu v němž je umístěn zdroj světla. Světlo do desky vstupuje hranou, proto je grafika, která je do plexiskla vygravírovaná dobře čitelná. Výsledný efekt je tak tvořen lomem světla a dobarvením samolepicí folií.

Výstrče

Výstrče jsou velmi oblíbeným a zřejmě nejrozšířenějším prvkem světelné reklamy. Zpravidla se vyrábí ve dvou různých typech:

Klasické provedení

U klasického vývěsního štítu je tělo panelu tvořeno plastovým nebo hliníkovým profilem, do kterého jsou vsazena plexiskla s grafikou. Tyto profily mohou mít ostré nebo oblé rohy. Hliníkové profily mohou být lakovány v barevné škále RAL.

Atypické provedení

V případě atypického provedení výstrče je základ panelu většinou tvořen nosnou rámovou konstrukcí z oceli nebo hliníku. Na tuto konstrukci se osazuje vlastní tělo panelu vyrobené ze sendvičového materiálu - tzv. Dibond, nebo slepené z akrylátu. Vyřezání grafiky do neprůsvitného materiálu a následné vsazení plexiskla vytváří specifické světelné efekty.

Kontaktuje nás ještě dnes

Telefon: +420 603 253 482 / +420 723 357 992
E-mail: reklama@remis-reklama.cz